Новини

Четвер, 28 лютого 2019 02:28

Потреби наших діток

Чому мами залишають дітей? Чому материнське серце мовчить? Бути може тому що воно насправді НЕ материнське. Адже могло ж так статися, що Ангел на небі помилився, і малюк збився зі шляху потрапивши не за адресою. Ну не побачив справжньої, своєї рідної неньки.

І тоді все стає на свої місця. Тоді стає зрозуміло, що дитина потрапила до чужої жінки, яка просто допомогла малюкові прийти до нас, в цей світ. Вона вже виконала свою функцію, і тому спокійно і вільно йде. А справжня матуся, що чекає, шукає, відчуваючи серцем де її частинка - приїде і забере малюка додому.

Так, ось тепер все зрозуміло. Але буває, що мамі важко шукати свого синочка чи донечку, у неї важкий, може статися, довгий шлях і боротьба за своє щастя. Тому так важливо, просто необхідно нам, людям, які мають серце - відкрите і добре, обігріти, підтримати маленьких «мамонтят», поки їх матуся на крижинку мчить на зустріч.

Звичайно, розмови і міркування на тему «обов'язки Держави допомагати таким дітям» мають місце бути. А як же інакше. Але, як справедливо сказано: «Колода в оці узрей своєму, перш ніж смітинку в чужому розглядати ...» Голосно кричати, що кому і коли повинен можна, але напевно тоді, коли сам для себе відповіси на питання: «А що Я зробив?»

І це навіть вже не про дітей з дитячого будинку. А може бути про елементарної ввічливості в транспорті, або про фантику, викинутому в урну, або про нагодований кошеня на вулиці. Адже насиченість, повнота життя відчувається не у вічній гонці «будинок-робіт-дім», а в хвилинах зупинки, осмислення ... почутті теплоти, що розливається в серце, від приналежності до чогось хорошого, доброго. Коли ти розумієш, що сьогодні заповнив порожнечу в чиїй то душі. Це просто фантастичне відчуття. Це дає сили жити, рухатися, а головне усвідомлювати і розуміти «чому, навіщо ТИ живеш»

Потреби Будинку дитини:

1. Соки (обов'язково з сертифікатом) Одеського заводу або "Рум'яні щічки".

2. Дитяче харчування (обов'язково з сертифікатом) Малюк і Малютка.

3. Памперси, завжди і в будь-якій кількості 4-ка, 5-ка.

4. Стільчики для годування.

5. Горщики (20-25).

6. Соски, пустушки.

7. Дитячі креми, присипки.

Благополуччя та здоров'я наших дітей - основна наша турбота